Národná recyklačná agentúra Slovensko

Zvolen - Filmový festival Ekotopfilm Envirofilm

Dátum: 29.03.2017, Autor: Ekotopfilm SK

Medzinárodný filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM, ktorého hlavnou témou je TRVALO UDRŽATEĽNÝ ROZVOJ, mieri v rámci tour po Slovensku aj do Zvolena. Uvidíme sa na vašej Technickej univerzite, v posluchárni B8. 

V našich filmoch nevystupujú slávni herci. Sú to ľudia, zvieratá či ekosystémy, ktorí sú negatívymi dopadmi na životné prostredie priamo ovplyvnení. Takisto ľudia, ktorí sa rozhodli meniť svoje okolie k lepšiemu a zachovať našu Zem aj pre ďalšie generácie. V neposlednom rade si hlavnú úlohu často zahrá matka príroda.

PROGRAM STREDA: (29.3.2017):

16:00 AKO SA ZRODIL PRALES

17:00 MIKROPÔROD

18:00 MIMO PLÁTNA: Je Zvolen pripravený na zmenu klímy? 

19:00 PÚŠTNA RUŽA

19:30 TAM NIEKDE V BANGLADÉŠI

20:30 BAOBABY MEDZI SÚŠOU A MOROM

Vstup na všetky filmy je ZADARMO. Okrem filmových dokumentov vám prinášame sprievodný program MIMO PLÁTNA, ktorý budú viesť naši hostia. Rozprávať sa budeme na zaujímavú tému, ktorú vám postupne predstavíme. 
Taktiež sa v doobedných hodinách koná JUNIOR FESTIVAL, kde školáci (z vopred dohodnutých základných a stredných škôl) hravou formou načerpajú nové vedomosti. 


Viac informácií na stránke udalosti
Všetky riešenia a know-how sú duševným vlastníctvom Národnej recyklačnej agentúry Slovensko.
Akékoľvek použitie riešenia alebo know-how bez súhlasu predsedu predsedníctva Národnej recyklačnej agentúry Slovensko sa považuje za porušenie autorských práv.
© 2015-2016 NARA SK